День цивільного захисту в Олексинській ЗОШ І-ІІ ст.

Дата: 04.05.2017 18:04

Із метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь та навичок цивільного захисту, які набули працівники та учні Олексинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 28 квітня  було проведено День  цивільного  захисту. .

День ЦЗ традиційно відкрився загальношкільною лінійкою, на якій начальник ЦЗ Срібна М.М ознайомила з основними цілями та завданнями, а також з планом проведення Дня цивільного захисту.

Термінова евакуація учнів та педагогів зі споруди школи відбулася о 12.30. За сигналом ЦЗ («Увага всім») проведено евакуацію особового складу школи із приміщення на спортивний майданчик. Найкраще працював пост охорони громадського порядку, який організував патрулювання і спрямовував напрям руху учнів з усіх поверхів. Евакуація пройшла чітко та організовано.  Після евакуації кожний класний керівник здав рапорт начальнику штабу ЦЗ Саранчук В.П. про кількість евакуйованих з приміщення школи. Учні 8-9 класів продемонстрували практичні навички та здатність діяти в умовах надзвичайної ситуації для захисту власного життя та здоров'я, навички надання першої медичної допомоги. День ЦЗ було продовжено спортивними змаганнями між хлопцями 6-9 класів.