Виїзний мобільний пункт з питань правового інформування населення на території Більче-Золотецької ОТГ

Дата: 08.11.2017 18:17

7 листопада в с.Більче-Золоте  працював виїзний мобільний пункт з питань правового інформування  населення за участю заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Тетяни Вовк  та заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Світлани Бандури, державного нотаріуса Інни Борщ , представників виконавчої служби , відділу РАЦС .

Під час зустрічей з громадськістю відбулося ознайомлення місцевих жителів із Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», основною метою якого є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, створення при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю, а також про роботу мобільних інформаційних пунктів з питань правового інформування населення, з он-лайн сервісами, пріоритетами діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Жителі громади мали можливість отримати відповіді на всі запитання , які їх цікавили.