З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ !

Дата: 28.06.2017 18:41

конституцыя   Шановні  жителі  нашої  громади !

Щиро вітаю вас з найважливішим державним святом – з Днем Конституції України –  першої Конституції незалежної української держави.

Головний принцип Конституції – служіння суспільству. Її мета – розбудова правової демократичної держави.

Ми всі усвідомлюємо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож треба набратися терпіння та віри у те, що невдовзі ми будемо жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю називатимемо конституційно розвиненою та правовою державою.

Сьогодні , у ці важкі часи Україна проходить надзвичайно важке , напевно, найтяжче за всю свою історію випробування – на єдність і територіальну цілісність.

І це вимагає від нас  перетворити зміст на результат. Усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця, консолідація всіх здорових сил заради однієї мети – процвітання України, як  цивілізованої європейської держави.
       Ми маємо пам’ятати, що тільки наші з вами спільні зусилля, небайдужість кожного громадянина стануть запорукою  існування єдиної, багатої, процвітаючої та щасливої України.

Тож ще раз сердечно вітаю вас з Днем Конституції .

Бажаю вам мирного  неба,  міцного здоров’я, щастя, добра, стабільності, злагоди й глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю та України!

СЛАВА  УКРАЇНІ  !   ГЕРОЯМ  СЛАВА   !

З  повагою  сільський  голова   Галина  Огородник