Конкурс духовної пісні в Більче-Золотецькій дитячій музичній школі

Дата: 26.11.2017 19:17

В Більче-Золотецькій дитячій  музичній  школі сьогодні відбувся конкурс духовної пісні  памяті  Оксанки Чимишин.

Для нас вона залишається доброю, чуйною , позитивною, сповненою енергії, привітною дівчинкою, яка завжди знаходила тему для розмови не тільки з своїми ровесниками, але й з різного віку людьми.

Сьогодні ми знову  усвідомлюємо , що розуміємо цінність людського життя  і  важливість тої чи іншої  людини тоді, як втрачаємо її  і не можемо  нічого  змінити .

Але кожну  добру  справу ми повинні  продовжувати .

Оксанка любила  співати , співала і вчила співати . Пісня  це її життя. Вона стала  невидимим оберегом для нашої  музичної  школи .

Тому дуже добре, що наші  діти  пам’ятатимуть її . Ми знаємо  – вона сьогодні  тут з нами, невидима , але поруч , в своїх піснях.

Фото без опису   Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису