Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт з основ здоров’я у Шершенівському НВК

Дата: 07.11.2017 19:54

Участь у Всеукраїнському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з основ здоров’я у секції  «Охорона здоров’я» взяв учень 6 класу Шершенівського НВК Ковалишин Олександр. Конкурс проходив у еколого-натуралістичному центрі м.Тернопіль.  Він підготував експериментально-дослідницький проект «Вплив зубної пасти на стан зубів».  Усю свою роботу учень оформив у вигляді презентації та проекту. Проект містив актуальні проблеми, мету, завдання, результативність, термін реалізації, прийоми та методи.

Поданий проект оцінювало журі у складі 4-ох чоловік. Олександр достойно захистив свою роботу і посів почесне ІІ місце в області. Керівником даного проекту був вчитель основ здоров’я Ковалишин Анна Миколаївна.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису