День села у Більче-Золотому

Дата: 07.08.2017 20:39

6 серпня Більче-Золоте  святкувало 535 річницю з дня  заснування.

На стадіоні Більче-Золотецького парку  було велелюдно.  На святкування прийшли не  тільки  мешканці села, але й жителі всіх  навколишніх сіл.

Завітали на свято і почесні гості - голова  Тернопільської  обласної ради Віктор Овчарук, народний депутат  України  Олег Барна, голова  Борщівської районної державної  адміністрації Людмила Юзьків , ректор Подільського державного аграрно-технічного університету , депутат Тернопільської  обласної ради Володимир Іванишин , голова Новосільської  об'єднаної територіальної громади Підволочиського  району  Ілько Стахурський  та багато інших, яких зустріли з хлібом-сіллю.

З щирим вітанням та словами подяки до всіх звернулась сільський голова Галина Огородник

Для  дітей  працювали дитячі  атракціони, тут було багато різних солодощів та  розваг .

Всім  присутнім  пропонували свої послуги виїзні  магазини .

Окрасою свята став виступ кінноспортивного клубу "Колос"  ТОВ "Корпорація "Колос-ВС" під керівництвом отамана Володимира Іванишина   та кінного  театру "Козаки Поділля" м.Кам'янець-Подільський

Фото без опису   Фото без опису

Отець Юрій  поблагословив наше свято та освятив прапори , які будуть відправлені на схід України нашим односельчанам Івану Соловйову та Руслану Кіщуку, будуть їм оберегами від ворожих куль.

Одні за одним виходили на сцену місцеві аматори , народний аматорський гурт "Більчанки" , учні Більче-Золотецької ЗОШ І-ІІІ ст., учасники художньої самодіяльності Будинку культури.

Гучними оваціями та оплесками зустріли присутні народного артиста  України Гриця Драпака та  Павла Доскоча.

Незабутні враження залишились у всіх від виступу аматорів народної творчості Подільського державного аграрно-технічного університету .  Звучали пісні у виконанні  пісенної  легенди  університету , доцента, який обїздив з піснею весь світ Мирослава  Тиша , переможця Всеукраїнських конкурсів Руслана Вознюка.

А потім під керівництвом Миколи Томайчука  незабутнє "Неон-шоу" .

До ранку звучала музика , люди  танцювали , частувались, веселились , ділились враженнями від побаченого.

З Днем народження, Більче-Золоте!