Конкурс “Неймовірні села України 2017”

Дата: 09.03.2017 20:59

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) оголошують про старт II Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2017” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються представники сільських населених пунктів з усієї України, які мають бажання продемонструвати “родзинку” свого села.

Даний Конкурс відбуватиметься у шість етапів:
І етап (03 квітня – 15 травня 2017 року) – прийом заявок.
ІІ етап (16 – 31 травня 2017 року) – визначення 20 сіл-претендентів.
ІІІ етап (01 червня – 16 липня 2017 року) – відвідання журналістами кожного із 20 сіл-претендентів.
ІV етап (16 липня – 16 серпня 2017 року) – онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua та виставлення оцінок членами експертної ради.
V етап (16 – 23 серпня 2017 року) – зведення усіх оцінок воєдино.
VІ етап (24 серпня 2017 року) – оголошення 6 переможців, дати і місця їх нагородження.

Для участі у даному Конкурсі необхідно з 03 квітня до 15 травня 2017 року надіслати інформацію про “родзинку” села з обґрунтуванням того, чому саме воно претендує на звання “Неймовірне село України 2017” (не більше 1 тис. знаків), вказати контактну інформацію особи, що подає заявку, а також, за бажанням, фото- і відео-матеріали на електронну адресуselo@agroportal.ua, АБО заповнити онлайн-заявку.

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті AgroPortal.ua.

Заявку на   конкурс  може подати кожен житель нашої громади , який вважає своє село  неймовірним .