Свято урожаю та квітів в Шершенівському НВК

Дата: 31.10.2017 21:01

Хорошою осінньою традицією у Шершенівському НВК стало проведення свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим та неповторним, і проводилося під гаслом « Осінній вернісаж».

Свято розпочали ведучі, які повідомили про умови проведення конкурсу, в якому брали участь усі класи школи. Учасники готували цікаві композиції, які оцінювали журі. У результаті голова журі подякувала усім учасникам конкурсу і визначила переможців : І місце – 8 клас, ІІ місце – 7 клас, ІІІ місце – розділили між собою учні 5-6 класів.

Святкова програма закінчилася «Осіннім ярмарком». Учні торгували борщем, пампушками та різними смаколиками домашнього виробництва. Батьки, вчителі та учні активно купляли та ласували смачними виробами.

Діти, батьки і гості ще довго ділилися враженнями від осіннього свята, яке підготувала вчитель біології та хімії Ковалишин Анна Миколаївна.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису