Новини футболу

Дата: 09.10.2017 21:16

8 жовтня в селі Сковятин відбулися стикові матчі Борщівської та Мельницької груп для визначення учасників фіналу районного чемпіонату з футболу сезону 2017 року. У першому поєдинку зустрічалися команди Більче-Золотого та Шупарки. Матч проходив у рівній боротьбі, а його долю вирішив єдиний гол, який провів Степан Боднарчук – 1:0. Перемогла наша команда . Другий матч, в якому зустрічалися футболісти Мельниці-Подільської та Мушкатівки закінчився з рахунком 4:3. Перемогла команда Мушкатівки. Отже, у неділю, 15 жовтня, на центральному стадіоні Борщева (спорткомплекс Борщівського агротехколеджу) зустрічаються: Мельниця-Подільська – Шупарка (за 3-є місце) о 12.00; Більче-Золоте – Мушкатівка (за 1-е місце) о 14.00.