З Днем Державного Прапора України !

Шановна Більче-Золотецька громадо ! Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України, одне з найголовніших свят нашої держави. Наш синьо-жовтий стяг, в якому поєднались кольори мирного неба та багатої врожаєм української землі , майорить над світом, сповіщаючи, що ми , українці, вільна нація . Сьогодні синьо-жовтий стяг став оберегом для наших воїнів, які з прапором в руках ідуть в бій за незалежність України. Наше знамено возносять над визволеними містами й селами від російського загарбника. Сплюндрованого, обпаленого війною, окропленого кров'ю наших Героїв та слізьми матерів, вдів, сиріт та калік , передають як символ України для майбутніх поколінь. Тож нехай майорить наш синьо-жовтий стяг у мирному небі мирної країни. З Днем Державного Прапора , Україно!

12:13 23.08.2022