З днем народження, Володимире Васильовичу!

Гарного осіннього дня свій день народження святкує наш земляк ректор Подільського державного аграрно-технічного університету , доктор економічних наук, професор , член кореспондент НААН України Володимир Васильович Іванишин.

10:20 06.09.2021

29 серпня Україна відзначає День пам'яті Захисників України, загиблих у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність

Ця дата пов'язана з пам'яттю про Іловайську трагедію 2014 року, коли після масштабних боїв військовослужбовці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом.

10:51 29.08.2021

Більче-Золоте розпочало святкування 30-ї річниці Незалежності України з хресної ходи на гору Пісочна для освячення пам'ятного знака хреста.

Парафіян православної церкви святого Архистратига Михаїла зустріла греко-католицька громада святої Великомучениці Параскеви і разом рушили на гору для спільної молитви .

16:42 24.08.2021

Зустріч з начальником Борщівської ДПІ Головного Управління ДПС у Тернопільській області Богданом Боднаруком.

Сьогодні сільський голова Галина Огородник спільно з начальником Борщівської ДПІ Головного Управління ДПС у Тернопільській області Богданом Боднаруком провели нараду по роз’ясненню Закону України № 1539-ІХ від 15.06.2021 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» .

15:30 19.08.2021