Моя країна – Україна.

Це моя велика Батьківщина. Любити рідну землю – означає віддавати часточку свого серця тому місцю, де ти народився, де живеш. Україна – це вишиванка в усіх барвах кольорів, верба і калина, мальви і чорнобривці, діброви і соснові бори, березові гаї і вишневі сади, спів солов’я і зозулі “ку-ку”.

17:03 03.02.2021

Управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації

З нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України молодь Тернопільщини може взяти участь у Національному конкурсі творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді». Метою якого є підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

16:45 03.02.2021

Прощання з колядою в Більче-Золотому!!!

За доброю традицією в Більче-Золотому зібрались всією громадою, щоб згадати ще раз велич різдвяних свят , подякувати народженому Ісусу за те, що мав нас в опіці та просити благословення на рік прийдешній.

10:37 02.02.2021