Увага ! Погіршення погодних умов !

Більче-Золотецька сільська рада застерігає, що на найближчі дні синоптики прогнозують погіршення погодних умов на території Тернопільської області, зокрема зниження  температури повітря до -14 градусів Цельсія , що значно ускладнить ситуацію.

16:28 16.01.2021

Пункти обігріву у Більче-Золотецькій ОТГ

У зв’язку зі зниженням температури повітря в Більче-Золотецькій сільській територіальній громаді  розгорнуто пункти обігріву, які працюють  відповідно до погодних умов.

15:34 16.01.2021

Депутати Більче-Золотецької сільської ради звернулись до вищих органів влади щодо скасування підвищення тарифів на газ, електроенергію та транспортування газу!

Сільський голова Галина Огородник та депутати Більче-Золотецької сільської  ради звернулись до вищих органів влади щодо скасування підвищення тарифів на газ, електроенергію та транспортування газу.

16:09 15.01.2021

Послуги «єМалятко» надаються ЦНАП Більче-Золотецької сільської ради

На початку січня в Україні запрацював єдиний сервіс реєстрації новонароджених «єМалятко». Його мета – скоротити бюрократичні процедури під час оформлення обов’язкових документів на дитину. Сервіс усуває необхідність ходити до державних установ та скорочує кількість необхідних заяв до однієї. Дана послуга доступна вже в нашій громаді.

12:14 15.01.2021

Реєструємо нерухоме майно !

Більче-Золотецька  сільська рада проводить реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх. обтяжень .

11:55 15.01.2021

Про розміри державної допомоги у 2021 році

Про розміри державної допомоги у 2021 році Статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет України на 2021 рік” (далі ? Закон) установлено у 2021 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2021 року ? 2 189 гривень, з 1 липня ? 2 294 гривні, з 1 грудня ? 2 393 гривні.

11:34 14.01.2021

Завтра 12 січня 2021 року буде проводитись збір та вивіз сміття від населення в селі Більче-Золоте .

Починаючи з вулиці Хатки з 10.00 год.12 січня 2021року буде проводитись збір та вивіз сміття від населення в селі Більче-Золоте. Просимо збирати сміття в мішки чи пакети, з якими можна викидати.

11:45 11.01.2021