Медична  реформа  -  як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція від МОЗ

Медична реформа - як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція від МОЗ

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Поки приписна кампанія (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. А дата початку всеукраїнської кампанії буде визначена після того, як закон №6327 підпише Президент. Як обрати сімейного лікаря?—?далі у статті.

20:26 31.10.2017

Зустріч з представниками Тернопільської обласної організації інвалідів

Сьогодні в Більче-Золотецькій сільській раді  відбулася зустріч сільського голови Галини Огородник з представниками Тернопільської  обласної організації  інвалідів, в якій взяли участь голова організації  Михайло Костів , представники громадських організацій та люди з інвалідністю.

20:28 25.10.2017

Нарада з підпримцями - перевізниками

Сільський  голова  Галина Огородник взяла участь у робочій нараді під керівництвом першого заступника голови Борщівської районної державної адміністрації Віктора Голубця з підприємцями, які надають послуги по перевезенню  людей.

20:07 25.10.2017