ІІ етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні , прози і поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова" в Більче-Золотецькій ОТГ

В Більче-Золотецькій школі пройшов ІІ етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні , прози і поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята Покрова"  Більче-Золотецької  ОТГ, в якому взяли участь учні всіх шкіл громади. Переможці взяли участь у фінальному  відборі  в Тернополі.

21:04 07.11.2017

Всеукраїнський конкурс експериментально-дослідницьких робіт з основ здоров’я у Шершенівському НВК

Участь у Всеукраїнському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з основ здоров’я у секції  «Охорона здоров’я» взяв учень 6 класу Шершенівського НВК Ковалишин Олександр. Конкурс проходив у еколого-натуралістичному центрі м.Тернопіль.  Він підготував експериментально-дослідницький проект «Вплив зубної пасти на стан зубів».  Усю свою роботу учень оформив у вигляді презентації та проекту. Проект містив актуальні проблеми, мету, завдання, результативність, термін реалізації, прийоми та методи.

19:54 07.11.2017

Свято урожаю та квітів в Шершенівському НВК

Хорошою осінньою традицією у Шершенівському НВК стало проведення свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим та неповторним, і проводилося під гаслом « Осінній вернісаж».

21:01 31.10.2017

Andere L?nder, andere Sitten

25.10.2017р. в Олексинській ЗОШ І-ІІ ст. відбулися презентації проектів на тему: «Deutschland: bekannt und unbekannt» серед учнів 8 -9 класів, згідно плану заходів присвячених Року вивченню німецької мови в Україні.

20:48 31.10.2017