"В єдності - наша сила, і правда, і воля"

Більче-Золотецька об'єднана територіальна  громада  взяла участь у фестивалі патріотичної  пісні "В єдності - наша сила, і правда, і воля", який проходив 30 червня у селі Гуків Хмельницької області біля памятного знака Роману  Шухевичу з нагоди 110-ї річниці від дня народження головнокомандувача генерала- хорунжого УПА 1944-1950 рр.

13:50 03.07.2017

День Конституції України в Олексинцях

27 червня в Олексинській сільській книгозбірні відбулася святкова академія з нагоди 21-ї річниці Конституції України на тему:*Конституція- оберіг моєї держави".

11:07 30.06.2017

Освітянська  колегія

Освітянська колегія

20 червня 2017 року начальник відділу освіти та соціально-культурної сфери Більче-Золотецької сільської ради Василь Чикурлій прийняв участь у засіданні колегії управління освіти і науки облдержадміністрації з порядком денним:

16:41 26.06.2017

Сплата  земельного  податку

Сплата земельного податку

Шановні жителі  громади !   Більче-Золотецька  сільська  рада  доводить до  відома  про  необхідність  сплати  земельного  податку до  15  серпня  2017  року  .

09:01 23.06.2017

Фестиваль  патріотичної  пісні

Фестиваль патріотичної пісні

30 червня 2017 року в селі Гуків Хмельницької області біля місця ймовірного поховання Романа Шухевича відбудеться фестиваль патріотичної пісні, прози та поезії імені Романа Шухевича "В єдності - наша сила, і правда, і воля", присвячений 110-ій річниці від Дня народження хорунжого УПА. На фестиваль запрошуються солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, виконавці розмовного жанру, вокальні, інструментальні та фольклорні ансамблі, композитори та поети, професійні та аматорські колективи з різних регіонів України. Майстрів та народних умільців із виробами запрошуємо на виставку-ярмарок.

08:50 23.06.2017

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла! В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

13:13 21.06.2017