Пята  сесія  сільської  ради

Пята сесія сільської ради

2 червня 2017 року відбулась пята сесія  сільської ради . На розгляд  сесії  було винесено ряд питань , прийнято відповідні  рішення .

21:02 07.06.2017

Запрошуємо на концерт у музичній  школі

Запрошуємо на концерт у музичній школі

4 червня 2017 року о 13.00 год. у Більче-Золотецькій музичній  школі  відбудеться  концерт студентів  класу ударних інструментів Тернопільського  музичного  училища.

12:22 02.06.2017

Участь наших  в.о.старост у семінарі

Участь наших в.о.старост у семінарі

Наші  виконуючі  обовязки старост Марія  Болібрух та Василь Байталюк взяли участь у семінарі  для старост та в.о. старост об’єднаних територіальних громад Тернопільщини. Організаційну, методичну та фінансову підтримку було забезпечено Тернопільським Центром розвитку місцевого самоврядування. Метою цього семінару ознайомити старост ОТГ із змінами до чинного законодавства в частині повноважень і відповідальності старост, введення інституту старост і розуміння поняття «старостинські округи». Завданням семінару було формування старости, як місцевого лідера, адміністратора, представника інтересів територіальної громади, комунікатора між населенням і управлінням ОТГ.

15:08 01.06.2017

Останній дзвінок у Шершенівському НВК

26 травня в Шершенівському НВК відбулося свято останнього дзвоника. Це свято і сумне, і веселе водночас. Веселе, тому що скоро літні канікули, діти з нетерпінням чекають на них. А сумне, тому що ми прощаємось з випускниками, нашими дев*ятикласниками. З найщирішими побажаннями прийшли привітати: начальник відділу освіти і соціально культурної сфери В. С. Чикурлій, староста В. А. Байталюк, священник о. Ярослав. Останній дзвоник підсумовує Напружений навчальний рік – Вітаємо з подією чудовою Усіх, хто зветься «випускник»!

13:58 29.05.2017

Останній  дзвоник у Олексинській ЗОШ І-ІІ ст.

Останній дзвоник у Олексинській ЗОШ І-ІІ ст.

Останній дзвоник - незабутнє свято,                      Мов спомин про шкільний веселий час…                     І, як завжди, гостей у нас багато,                      Всі   радо привітали  нас!

10:28 28.05.2017