Відеонарада при голові Тернопільської ОДА

Сьогодні сільський голова Галина Огородник взяла участь у відеонараді   під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.  В ході наради розглянули ряд питань, зокрема, стан виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та призову громадян на строкову військову службу та стан ремонту автомобільних доріг у області. Крім того, йшлося про впровадження відшкодування лікарських засобів відповідно до урядової програми „Доступні ліки”. Також йшла мова про стан виконання оперативних завдань, спрямованих на економічний розвиток області, створення сприятливого бізнес-клімату.

20:23 24.04.2017

Дні благоустрою у Шершенівці

У рамках акції  "За чисте  довкілля" працівники Шершенівського НВК разом з учнями провели  благоустрій території школи , дитячого садка ,  прибрали від торішнього листя, підбілили дерева, помалювали огорожу.

20:40 21.04.2017

Нарада з медичними працівниками

Сьогодні сільський голова Галина Огородник та т.в.о. головного лікаря КЗ "Більче-Золотецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Олегом Лисим  провели нараду з медичними працівниками даного закладу.

19:34 21.04.2017

Через 3 місяці використання печаток на документах буде необов’язковим

Використання печаток суб’єктами господарювання через 3 місяці не буде обов’язковим. Президент України 14 квітня підписав Закон, що передбачає скасування вимоги про обов’язкове використання печаток на документах. Виключені законодавчі вимоги щодо обов’язкового використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання), необхідність використання печаток у взаєминах суб’єктів господарювання з держорганами, а також можливість визнання документа недійсним (неукладеним, недосконалим) у зв’язку з відсутністю відбитка печатки. Також встановлено адмінвідповідальність у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за вимогу посадової особи мати в наявності відбиток печатки підприємства на документі, який подається до органу державної влади або органу місцевого самоврядування. Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями» (проект № 4194) прийнятий Верховною Радою 23 березня 2017 року і підписаний Президентом 14 квітня. Закон вступить в силу через 3 місяці після опублікування.

21:18 19.04.2017

Гаївки в Олексинцях

Доброю українською традицією  на Великодні свята є водити гаївки. Адже у гаївках є особливий вияв радості Весни і Воскресіння Христового. Гаївки є невід’ємною частиною християнської культури, хоча виникли ще в язичницькі часи. Традиція гаївок в українського народу передається з покоління в покоління. Бавиться в гаївки переважно молодь, збираючись  біля церков. Під ритмічні етнічні мелодії молоді люди водять хороводи, співають та забавляються. У третій день Великодніх свят зібрались жителі села Олексинці на сільському майдані водити гаївки. Організували це свято завідуюча клубом Галина Бабій та педагог- організатор Олексинської ЗОШ Галина Лисак.

20:50 19.04.2017

Філії опорних шкіл можуть виконувати функції не лише початкової школи, а й дитячих садків – постанова Кабміну

Філіями опорних шкіл відтепер можуть бути навчально-виховні комплекси (НВК) – заклади, що об’єднують початкову школу та дитячий садок. Відповідну постанову було прийнято сьогодні, 19 квітня, на засіданні Уряду.

20:16 19.04.2017

Великодні гаївки в Монастирку

Христос Воскрес! Радіє світ приходові весни, пробудженню життя, з дзвіниць церковних передзвонюються голосні та мелодійні дзвони. Із барвистими, ошатними кошиками до церкви прямує гурт людей, щоб поклонитися Христові.

10:08 17.04.2017