Конкурс творчих робіт в Більче - Золотецькому дитячому  садку "Веселка"

Конкурс творчих робіт в Більче - Золотецькому дитячому садку "Веселка"

Великдень -  це свято,  коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа, на це свято печуть паски, фарбують та розписують яйця, коли вся родина збирається разом та вітають один одного. Не можна собі уявити Великодніх свят без барвистих, кольорових писанок, крашанок.

15:11 15.04.2017

Великодній кошик для  одиноких перестарілих громадян

Великодній кошик для одиноких перестарілих громадян

Напередодні Великодніх свят представники ТОВ "Корпорація "Колос-ВС" та ТОВ "Агрополіс" завітали в домівки одиноких перестарілих  громадян. Привітали з Великодніми святами  та передали їм набори продуктів  до великоднього кошика. Літні люди зі сльозами на очах щиро  дякували їм , адже вони не самотні - про них  пам'ятають.

14:43 15.04.2017

Навчання -тренінг  представників обєднаних територіальних громад за підтримки    “U-LEAD з Європою»

Навчання -тренінг представників обєднаних територіальних громад за підтримки “U-LEAD з Європою»

Цього тижня сільський голова Галина Огородник  взяла участь у навчанні - тренінгу з питань управління  циклами проектів для обєднаних територіальних  громад , яке відбулося в Тернополі за  підтримки Програми ЄС для  України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою». Організацію даного заходу забезпечено Тернопільським Центром розвитку місцевого самоврядування у співпраці з регіональним Хабом Західної України .

14:28 15.04.2017

З Вербною неділею!

Сьогодні  велике християнське свято, що відзначається у неділю за тиждень до Великодня. Воно присвячене спогадам входу Господнього в Єрусалим. За християнським вченням у цей час Спаситель Христос уїжджав до Єрусалиму на ослику, і миряни устеляли перед ним дорогу пальмовим листям. Оскільки в Україні пальми не ростуть, то їх замінили вербовими гілками. Це дерево здавен вельми шановане серед нашого народу, тому що воно перше сповіщає про прихід весни і має цілющі властивості.

11:18 09.04.2017

Вручення сертифіката на отримання пожежного автомобіля

7 квітня, у Тернополі, за участю Віце-прем'єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Голови ДСНС Микола Чечоткіна та Голови Тернопільської ОДА Степана Барни відбулася церемонія передачі пожежної техніки рятувальникам регіону та територіальним громадам. Вогнеборці отримали три нові пожежні автомобілі на базі шасі МАЗ, загальною вартістю понад 11 млн. грн., що закуплені за кошти державного бюджету у 2016 році. Техніка передана до 3-ї пожежної частини Тернопільського району, 5-ї пожежної частини Кременецького району та 8-ї пожежної частини Борщівського району.

18:24 08.04.2017

День довкілля

І знову прибирання, знову наводимо  порядок. Прибираємо  територію  памятників , центра села Більче-Золоте та Олексинці

17:51 08.04.2017

Знайдено дорожній стовп

Цікава знахідка знайдена  в Більче-Золотому по вул. Хатки - дорожній стовп , який вказував напрямок дороги з Більче-Золотого до Озерян з позначкою 12 км.

17:46 08.04.2017

Увага !  Борщівський  РЕМ інформує

Увага ! Борщівський РЕМ інформує

Борщівський  РЕМ  повідомляє , що у звязку з ремонтними  роботами  06  квітня 2017 року з 9.00 год. до 13.00 год. в селі  Юрямпіль не буде  електропостачання.

15:32 05.04.2017