Дистанційний майданчик щодо дотримання  трудового законодавства

Дистанційний майданчик щодо дотримання трудового законодавства

З метою налагодження тісної співпраці з об’єднаними територіальними громадами відбувся виїзний дистанційний майданчик на території Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади з метою надання консультацій. В заході взяли участь директор Борщівського районного центру зайнятості Мандзюк М.Я.,заступник директора Борщівського районного центру зайнятості Тарабан О.Д., головний державний інспектор Відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Кузик О.Б., заступник начальника відділу Борщівського бюро правової допомоги Кучіра Т.І., головний ревізор-інспектор Борщівського відділення Чортківської ОДПІ Кузик М.В., головний спеціаліст з призначення виплат управління ПФУ в Борщівському районі Когут Р.В., сільський голова Більче-Золотецької сільської ради Огородник Г.П., запрошені керівники ПОУ та громадяни Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади.

20:59 06.03.2017

Герої не вмирають !

В такі памятні та скорботні для України дні  в сільській  бібліотеці  Олексинців  вшанували память  Героїв Небесної Сотні, патріотів, які віддали своє життя за волю України в сьогоднішній війні на сході України. Словами  вдячності та великої шани звернулись до  ветеранів афганської війни, учасників бойових дій сьогодення.

20:49 06.03.2017

Створення офіційної  символіки нашої громади

Створення офіційної символіки нашої громади

Рішенням виконавчого комітету Більче-Золотецької сільської ради № 9 від 31  січня  2017  року оголошено конкурс на створення  офіційної  символіки Більче-Золотецької територіальної  обєднаної громади . Представляємо сьогодні роботи -  ескізи  герба  художника Євгена Шпака , уродженця села Олексинці

20:18 16.02.2017

День вшанування участників бойових дій

15  лютого  у  Більче-Золотецькій  ЗОШ  відбувся  захід  присвячений Дню вшанування  учасників  бойових  дій  на  території  інших  держав, на  якому  вшанували ветеранів афганців, героїв Небесної  сотні  та героїв  сьогоднішньої  війни.

14:04 16.02.2017