Весняні роботи з благоустрою  територій

Весняні роботи з благоустрою територій

Сьогодні всі установи села Більче-Золоте взялись дружно за  прибирання  села  та своїх територій. Силами працівників сільської ради , загальноосвітньої школи, дитячого садка, амбулаторії ,Будинку культури, бібліотек,  соціальних працівників прибрано територію  Більче-Золотецького  парку , території  памятників , автобусної зупинки, прилеглих територій установ .

20:41 09.03.2017

Презентація  Програми DOBRE

Презентація Програми DOBRE

Сьогодні  сільський  голова Галина Огородник взяла участь у презентації програми DOBRE , яка оголосила ІІ раунд конкурсного відбору  обєднаних територіальних громад. Презентація відбулася в м.Чорткові.

20:28 09.03.2017

"Теплий  кредит"

"Теплий кредит"

УРЯДОВУ ПРОГРАМУ  «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ ВІДНОВЛЕНО У 2017 РОЦІ

21:46 06.03.2017

Електронні декларації - нагадуємо !!!

Більче-Золотецька  сільська  рада  звертає увагу суб’єктів декларування, (ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТІВ БІЛЬЧЕ-ЗОЛОТЕЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ),що подання електронних декларацій є ОБОВ’ЯЗКОВИМ.

21:34 06.03.2017

Шевченкове слово у серці моїм , воно життєдайна джерельна вода

Під такою назвою відбувся конкурс на читання поезії  Тараса  Григоровича Шевченка , організований відділом культури, релігій та туризму  Борщівської РДА. Наші заклади  культури всіх сіл  взяли участь у ньому .

21:25 06.03.2017

Обговорили проблеми медицини

Відбулася зустріч сільського голови Галини Огородник , голови районної державної адміністрації Людмили Юзьків із координатором Тернопільського обласного ресурсного центру громад Ігорем Стефанівим. За участю начальника відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олександри Ставрук,  лікаря амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Більче-Золоте Олега Лисого обговорено вдосконалення роботи первинної ланки медицини с.Більче-Золоте в рамках реалізації третьої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

21:06 06.03.2017