До уваги одержувачів житлової субсидії.

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

15:17 06.07.2021

Дякуємо працівникам - пожежникам за роботу !

За результатами технічного огляду пожежних автомобілів двадцяти п'яти місцевих пожежних команд, автомобіль Більче-Золотецької команди визнано кращим пожежним автомобілем в Тернопільській області .

12:40 06.07.2021

Увага! Наповнюємо реєстр громади!

Сьогодні надання адміністративних послуг неможливе без впровадження інформаційно-телекомунікаційних технологій. Саме з зазначеною метою з травня 2021 року почалась реалізація впровадження в роботу програмного забезпечення «Реєстр територіальної громади Більче-Золотецької сільської ради» - це автоматизована база даних, яка створена для спрощення процедури реєстрації місця проживання громадян.

16:36 30.06.2021