Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом.

15 липня  2021 року в приміщенні сільської бібліотеки Більче-Золотецької сільської ТГ  відбувся профінформаційний семінар на тему: «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом».

15:57 15.07.2021

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх.

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

12:34 09.07.2021

Всеукраїнський з"їзд територіальних громад.

07.07.2021р. в Києві відбувся Всеукраїнський з"їзд територіальних громад.Голова Більче-Золотецької територіальної громади Галина Огородник,разом з головами громад Тернопільської області,взяла участь у з"їзді.

12:43 08.07.2021

Про дотацію за бджолосім’ї.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 „Про внесення змін до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції” передбачено спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї.

09:49 08.07.2021

До уваги одержувачів житлової субсидії.

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

15:17 06.07.2021

Дякуємо працівникам - пожежникам за роботу !

За результатами технічного огляду пожежних автомобілів двадцяти п'яти місцевих пожежних команд, автомобіль Більче-Золотецької команди визнано кращим пожежним автомобілем в Тернопільській області .

12:40 06.07.2021