Борщівський  РЕМ  повідомляє

Борщівський РЕМ повідомляє

За  повідомленням  Борщівського  РЕМ  у звязку з ремонтними роботами   24  квітня 2018 року з 9,00год.  до  17.00 год. в селах Більче-Золоте , Монастирок , Мушкарів, Олексинці, Шершенівка буде  припинено   електропостачання .

16:12 23.04.2018

АГРОПОРТ у Львові

Сільський голова Галина Огородник взяла участь в одному  з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі  АГРОПОРТ,  який  проходив у Львові 19-21 квітня 2018 року.

15:58 23.04.2018

Оновили заклади охорони здоров*я

Більче-Золотецькою сільською радою проводиться робота по оновленню закладів охорони здоров*я , зокрема цього тижня замінено вікна і двері на металопластикові  у Мушкарівському та Монастирському фельдшерських пунктах .

15:48 22.04.2018

Гаївки в Юр*ямполі

Під час Великодніх свят в селах громади водили традиційні гаївки.

15:32 22.04.2018

Відбудуться  громадські  слухання

Відбудуться громадські слухання

Більче-Золотецька сільська рада проводить громадські обговорення детального плану території для будівництва амбулаторії на вулиці Осередок в с.Більче-Золоте Борщівського району  Тернопільської області.

10:17 18.04.2018

Субвенція на формування  інфраструктури Більче-Золотецької  обєднаної територіальної громади

Субвенція на формування інфраструктури Більче-Золотецької обєднаної територіальної громади

Сільський голова Галина Огородник взяла участь у нараді під керівництвом голови Тернопільської ОДА Степана Барни , під час якої  обговорювались питання  реалізації  інфраструктурних проектів, і розвитку освітньої, медичної, культурної та соціальної сфер, а також створення та розвиток послуг безпеки (поліцейські та пожежні станції),  збільшення власних доходів, виконання бюджетів та реалізація проектів за рахунок коштів з державного бюджету та на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

08:48 18.04.2018