Обмін досвідом роботи між Більче-Золотецькою та Новосільською об*єднаними територіальними громадами

Сьогодні Більче-Золотецька об*єднана територіальна громада приймала в себе гостей - колег з Новосільської об*єднаної територіальної громади Підволочиського району .

21:42 16.05.2018

"Дністрові кручі" в Більче-Золотому

В день матері відбулась премєра вистави "Дністрові кручі" в Більче-Золотецькому Будинку культури, яку представив  глядачам народний аматорський театр Борщівського районного Будинку культури.

21:21 16.05.2018

100  років  Червоному  Хресту

100 років Червоному Хресту

Сільський  голова  Галина  Огородник взяла  участь у святкуванні 100-літнього ювілею товариства Червоного Хреста в Україні, яке відбулося в м. Борщів .

17:27 16.05.2018

З святом  матері !

З святом матері !

За ніжність, доброту і ласку, За дивовижну на ніч казку, За руки, що дітей тримають, Як перший крок в житті ступають. За втіху у сумні хвилини - Як слізки, наче намистини, Розсипались з очей дитячих, Втішаєте...хоч серце плаче. За розуміння, за підтримку, За працю вашу без спочинку, За миті радісні дитинства, За терпеливість материнства. За всі недоспанії ночі, За руки стомлені і очі, За вашу усмішку чарівну, І за турботу неймовірну. За серце сповнене любові, За мудрість в кожнім вашім слові - Вклоняюсь щиро до землі, Усім вам, любі Матері!

07:46 13.05.2018