Дотримуйтесь  правил пожежної безпеки під час жнив !

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час жнив !

Борщівський районний відділ Управління ДСНС України в Тернопільській області закликає громадян та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні. Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів. А тому у цю гарячу пору року для працівників сільського господарства– збирання врожаю ранніх зернових культур, коли в господарствах триває підготовка техніки, одним з найважливіших питань в цьому напрямку є приведення техніки в задовільний технічний та протипожежний стан, забезпечення її первинними засобами пожежегасіння.

12:13 12.07.2018

Районний огляд місцевих  пожежних команд

Районний огляд місцевих пожежних команд

На базі Борщівського районного  відділу ДСНС України в Тернопільській  області відбувся огляд місцевих пожежних команд району на краше  утримання пожежної техніки та готовності до дій за призначенням .

16:01 10.07.2018

Нарада начальників місцевих пожежних команд

Начальник Більче-Золотецької місцевої пожежної команди Петро Козій взяв участь у робочій нараді з начальниками місцевих пожежних команд об’єднаних територіальних громад району та працівниками Борщівського РВ УДСНС України в Тернопільській області, яка проходила під керівництвом першого заступника голови Борщівської РДА  Віктора Голубця.

11:39 03.07.2018

Олексинці відсвяткували День Конституції

День Конституції – це свято нашої державності, що символізує незалежність України до демократичного світу, вшанування прав і свобод кожного громадянина, адже гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної натхненної праці, спрямованої на добробут, процвітання та благо незалежної держави.

11:34 03.07.2018

День Конституції в Мушкарові

В сільському клубі села Мушкарів відбулося святкування  Дня Конституції України, які організувала завклубом Ольга Кучіра .

11:31 03.07.2018

Негода наробила біди в Юр'ямполі

Негода наробила біди в Юр'ямполі - поламані дерева, гілки, зірвані дахи. Шквальний вітер найбільше завдав лиха  церковній громаді церкви  Св. Димитрія .

20:08 29.06.2018

День Конституції в Шершенівському  НВК

День Конституції в Шершенівському НВК

В Шершенівському НВК відбувся виховний захід "Конституція- основний закон моєї держави", в якому взяли участь учні 5-8 класів,в.о.старости села Байталюка В.А. Організаторами свята були бібліотекар села Руда Т.П. і директор БІК Сапяк О.М.

19:53 29.06.2018