Увага ! Погіршення  погодних умов !

Увага ! Погіршення погодних умов !

Більче-Золотецька сільська рада застерігає, що на найближчі дні синоптики прогнозують погіршення погодних умов на території Тернопільської області, зокрема зниження  температури повітря до -14 градусів Цельсія , що значно ускладнить ситуацію.

16:28 16.01.2021

Пункти обігріву у Більче-Золотецькій ОТГ

У зв’язку зі зниженням температури повітря в Більче-Золотецькій сільській територіальній громаді  розгорнуто пункти обігріву, які працюють  відповідно до погодних умов.

15:34 16.01.2021

Депутати Більче-Золотецької сільської ради звернулись до вищих органів влади щодо скасування підвищення тарифів на газ, електроенергію та транспортування газу!

Сільський голова Галина Огородник та депутати Більче-Золотецької сільської  ради звернулись до вищих органів влади щодо скасування підвищення тарифів на газ, електроенергію та транспортування газу.

16:09 15.01.2021

Послуги  «єМалятко» надаються ЦНАП  Більче-Золотецької сільської ради

Послуги «єМалятко» надаються ЦНАП Більче-Золотецької сільської ради

На початку січня в Україні запрацював єдиний сервіс реєстрації новонароджених «єМалятко». Його мета – скоротити бюрократичні процедури під час оформлення обов’язкових документів на дитину. Сервіс усуває необхідність ходити до державних установ та скорочує кількість необхідних заяв до однієї. Дана послуга доступна вже в нашій громаді.

12:14 15.01.2021