Постановою КМУ від 28.10.2020 року №1035 внесено зміни до законодавства, відповідно до яких прийом документів здійснюється виключно фахівцями громади.

УВАГА !!!З 1 січня 2021 року документи для призначення всіх видів допомог, в тому числі і субсидії на житлово-комунальні послуги , приймаються виключно спеціалістами громади!

16:43 05.01.2021

1 січня день народження Степана  Бандери

1 січня день народження Степана Бандери

1 січня день народження відомого українського націоналіста, провідника ОУН, патріота Степана Бандери. Для нас він став символом спротиву в боротьбі за незалежність , свободу і волю . Українців із західних областей називають бандерівцями і ми пишаємося цим, бо хочемо бачити свою Україну вільною державою, рівною серед інших. СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

19:23 01.01.2021

З  НОВИМ  2021  РОКОМ !

З НОВИМ 2021 РОКОМ !

Дорогі мої жителі Більче-Золотецької громади та наші гості ! Ще кілька годин і 2020 рік ввійде в історію . Так, він був не один з найкращих, але навчив нас цінувати те, що маємо , бачити речі, на які раніше не звертали уваги . Тож нехай Новий 2021 рік прийде з добром, злагодою, дарує всім міцне здоров'я, радість, любов , а нашій Україні мир і процвітання.

19:21 31.12.2020

Дякуємо !!!

Більче-Золотецька сільська територіальна громада щиро дякує ТОВ "Корпорація "Колос-ВС", ТОВ "Агрополіс", ТОВ "Кернел", фермерському господарству Грицюк К.В., приватним підприємцям Корольчук В.Ю., Гондзьолі Д.І. за допомогу святому Миколаю у придбанні подарунків для учнів наших шкіл та вихованців дитячих садків .

15:16 19.12.2020