Нарада з працівниками культури

Сьогодні сільський  голова  Галина  Огородник  та  начальник  відділу  освіти та соціально-культурної  сфери Більче-Золотецької сільської ради Василь Чикурлій провели робочу нараду з  працівниками Будинків  культури  та  сільських  клубів .

16:44 27.04.2017

Вітаємо наших переможців!

21-23  квітня 2017  року  у  Львові проходив міжнародний фестиваль- конкурс мистецтв "Зірковий Грамофон Талантів 2017".

20:41 26.04.2017

"ДОСТУПНІ ЛІКИ"

Відповідно до Постанови КМУ «Про забезпечення доступності лікарських засобів» № 152 від 17.03.2017 р. стартувала урядова програма «Доступні ліки», що передбачає відшкодування державою вартості медикаментів. Ліки зі знижками або безкоштовно можуть отримати пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою.

18:07 25.04.2017

Відеонарада при голові Тернопільської ОДА

Сьогодні сільський голова Галина Огородник взяла участь у відеонараді   під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.  В ході наради розглянули ряд питань, зокрема, стан виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та призову громадян на строкову військову службу та стан ремонту автомобільних доріг у області. Крім того, йшлося про впровадження відшкодування лікарських засобів відповідно до урядової програми „Доступні ліки”. Також йшла мова про стан виконання оперативних завдань, спрямованих на економічний розвиток області, створення сприятливого бізнес-клімату.

20:23 24.04.2017

Дні благоустрою у Шершенівці

У рамках акції  "За чисте  довкілля" працівники Шершенівського НВК разом з учнями провели  благоустрій території школи , дитячого садка ,  прибрали від торішнього листя, підбілили дерева, помалювали огорожу.

20:40 21.04.2017

Нарада з медичними працівниками

Сьогодні сільський голова Галина Огородник та т.в.о. головного лікаря КЗ "Більче-Золотецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Олегом Лисим  провели нараду з медичними працівниками даного закладу.

19:34 21.04.2017