Дякуємо за допомогу нашим медикам !

Більче-Золотецька об'єднана територіальна громада дякує всім, хто допомагає нашим закладам охорони здоров'я з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID - 19.

19:08 17.05.2020

З Днем родини !

Вітаємо з Міжнародним днем сім'ї та щиро бажаємо, Щоб удома завжди чекали улюблені й дорогі серцю люди, Щоб ваше вогнище горіло і зігрівало всю родину любов'ю, радістю, гармонією і світлом щастя!

20:44 15.05.2020

Дотації на утримання ВРХ у 2020 році не буде

Департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації повідомляє, що проєктом змін, які вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва” бюджетну дотацію за утримання молодняка великої рогатої худоби на 2020 рік не передбачено. Приймання відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби у 2020 році, проводитися не буде.

20:41 15.05.2020

Реконструкція приміщення для ЦНАП

Щоб наблизити надання послуг населенню, проводимо ремонт приміщення під Центр надання адміністративних послуг. Відкриття такого Центру дасть змогу отримати якісно та швидко будь які адміністративні послуги на місці , доступно та в комфортних умовах.

20:39 15.05.2020