Поезія і Шевченко

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

17:55 22.03.2017

Відеонарада при голові Тернопільської ОДА

Сільський голова Галина Огородник взяла участь у відеонараді  при голові Тернопільської  обласної державної адміністрації Степану Барні, на якій обговорили стан   використання земель у області та  виплату  сільськогосподарськими виробниками орендної плати за використання земельних паїв,  про організацію спільної молитви за перемогу над агресором та встановлення справедливого миру.

13:00 22.03.2017

Участь в засіданні Ради регіонального розвитку

Більче-Золотецький сільський голова Галина Огородник в складі делегації Тернопільської області  взяла участь у  засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

17:49 21.03.2017

Весняний призов 2017

У 2017-му році жителів Більче-Золотецької  громади чекає черговий призов до лав Збройних сил України. Крім строкової служби для молодих людей віком від 20 до 27 років, в армію також можуть забрати українців до 43 років, які закінчили військову кафедру. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію на добровільній основі. При цьому, в зону військових дій строковиків не відправлятимуть. Призов, як і торік, буде проходити в кілька етапів, а остаточні терміни будуть визначені Указом Президента.

20:12 15.03.2017

Нарада з керівниками закладів освіти та культури Більче-Золотецької ОТГ

Відбулась нарада  з  директорами шкіл,завідуючими дитячими садочками, бібліотеками , Будинками культури та клубами , на якій  було  представлено новопризначеного начальника відділу  освіти та соціально-культурної сфери Більче-Золотецької  обєднаної  територіальної  громади  Чикурлія  Василя  Степановича.

19:54 15.03.2017

Шевченко - наш. Він - для усіх століть.

Шевченко – наш. Він – для усіх століть. Він Прометей, Пророк для України Візьміть його вогню, хоч крихітку візьміть І з цим вогнем виходьте із руїни. І нас вже не поставлять на коліна !!!! Народ наш не поставлять на коліна!!!

20:54 12.03.2017

З Днем землевпорядника!

Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися. Це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення. Земельні відносини торкаються інтересів чи не кожної української родини. Саме від наших дій і рішень часто залежить їхній душевний спокій, віра у справедливість, добробут. Вітаємо всіх землевпорядників з професійним святом!

21:52 11.03.2017

Уклін тобі , Кобзарю!

В неділю 12 березня о 12 год в Більче-Золотецькій ЗОШ відбудеться літературно- мистецький захід "Уклін тобі, Кобзарю" присвячений 203-річниці з дня народження Тараса Шевченка.

21:44 11.03.2017