МОЗ ЗАКЛИКАЄ: ПРИ ПЕРШИХ СИМПТОМАХ РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ СВОЄМУ СІМЕЙНОМУ ЛІКАРЮ. ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА! САМОІЗОЛЯЦІЯ - НАЙДІЄВІШИЙ СПОСІБ УБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ ВІД ІНФІКУВАННЯ.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

11:49 05.04.2020

Опалювальний сезон 2019-2020 завершено

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, наказу Управління освіти і науки Тернопільської ОДА № 60-од від 11.03.2020 року «Про заходи щодо запобігання поширенню інфекції , спричиненої коронавірусом  COVID -19 на території Тернопільської області» ,  Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 338-р від 25.03.2020 року «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» , рішення виконавчого комітету Більче-Золотецької сільської ради №12 від 12.03.2020 року «Про запобігання поширення на території населених пунктів Більче-Золотецької сільської ради гострої респіраторної хвороби  , спричиненої коронавірусом  COVID -19»

11:44 01.04.2020

Новий автомобіль для екстреної швидкої медичної допомоги

Завдяки співпраці Тернопільської обласної ради , Тернопільської обласної державної адміністрації сьогодні оновлено автопарк екстреної швидкої медичної допомоги нашої області . Отримав новий автомобіль, укомплектований сучасним обладнанням і наш Більче-Золотецький пункт екстреної швидкої медичної допомоги. Тепер десять сіл , понад 8000 жителів зможуть отримати вчасну і якісну екстрену медичну допомогу . Дякуємо депутатам обласної ради Любомиру Синоверському та Володимиру Іванишину .

16:44 27.03.2020

ДО  УВАГИ  ПІДПРИЄМЦІВ !

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ !

На офіційному порталі для підприємців – http://sme.gov.ua/covid19/, що розроблений Офісом розвитку малого та середнього підприємництва за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розміщена інформація щодо особливостей роботи суб’єктів підприємницької діяльності в умовах карантину, спричиненого вірусом Covid-19, а також є можливість задати запитання онлайн.

09:21 25.03.2020