Різдвяні вертепи нашої громади

Йдемо спішною ходою Ми від хати і до хати Голосною колядою Сина Божого вітати. Колядники, різдвяні вертепи завітали в кожну хату сіл нашої громади, приносячи радісну звістку - Христос народився! Славімо його !

13:35 12.01.2020

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту інформує Статтею 7 законопроекту № 2000 “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, прийнятого Верховною Радою України у другому читанні в цілому встановлено у 2020 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2020 року –  2 027 гривень, з 1 липня –   2 118 гривень, з 1 грудня – 2 189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

13:19 12.01.2020

З Новим 2020 роком !

Шановна наша славна Більче-Золотецька об'єднана територіальна громадо !

17:29 31.12.2019

Ми українці!  І гордо несемо ім'я - бандерівці !

Ми українці! І гордо несемо ім'я - бандерівці !

Сьогодні в сільській бібліотеці Більче-Золотого відбувся патріотичний захід , присвячений 111- річниці з дня народження відомого політичного діяча, лідера і організатора українського націоналістичного руху Степана Бандери . Зібрались тут люди, які за покликом серця є патріотами своєї землі, бандерівцями. Діти згадали історію життя та діяльності великого провідника ОУН, вокальний гурт "Більчанки" піснями повернув нас в далекі сорокові роки минулого століття, коли на нашій території проходив активний повстанський рух . Напевно недаремно в такий трагічний для України час , ми отримали послання з минулого - унікальне зображення тризуба та напис "Слава Україні" в середині дерева . Поєднання минулого і сучасного вдало підмітила в своєму вірші , присвяченому незвичній знахідці , Катерина Бутовська. Ми українці! І гордо несемо ім'я - бандерівці !

17:19 31.12.2019

"Новорічний калейдоскоп"

Напередодні Нового року та Різдва Христового в Олексинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято "Новорічний калейдоскоп". Організатором свята була Галина Лисак - педагог-організатор. До свята були залучені діти 5-9 класів. Батьки та діти щиро вдячні Галині Миколаївні за таке гарне свято та новорічний настрій!

09:30 27.12.2019