Шевченкове слово у серці моїм , воно життєдайна джерельна вода

Під такою назвою відбувся конкурс на читання поезії  Тараса  Григоровича Шевченка , організований відділом культури, релігій та туризму  Борщівської РДА. Наші заклади  культури всіх сіл  взяли участь у ньому .

21:25 06.03.2017

Обговорили проблеми медицини

Відбулася зустріч сільського голови Галини Огородник , голови районної державної адміністрації Людмили Юзьків із координатором Тернопільського обласного ресурсного центру громад Ігорем Стефанівим. За участю начальника відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олександри Ставрук,  лікаря амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Більче-Золоте Олега Лисого обговорено вдосконалення роботи первинної ланки медицини с.Більче-Золоте в рамках реалізації третьої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

21:06 06.03.2017

Дистанційний майданчик щодо дотримання трудового законодавства

З метою налагодження тісної співпраці з об’єднаними територіальними громадами відбувся виїзний дистанційний майданчик на території Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади з метою надання консультацій. В заході взяли участь директор Борщівського районного центру зайнятості Мандзюк М.Я.,заступник директора Борщівського районного центру зайнятості Тарабан О.Д., головний державний інспектор Відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Кузик О.Б., заступник начальника відділу Борщівського бюро правової допомоги Кучіра Т.І., головний ревізор-інспектор Борщівського відділення Чортківської ОДПІ Кузик М.В., головний спеціаліст з призначення виплат управління ПФУ в Борщівському районі Когут Р.В., сільський голова Більче-Золотецької сільської ради Огородник Г.П., запрошені керівники ПОУ та громадяни Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади.

20:59 06.03.2017

Герої не вмирають !

В такі памятні та скорботні для України дні  в сільській  бібліотеці  Олексинців  вшанували память  Героїв Небесної Сотні, патріотів, які віддали своє життя за волю України в сьогоднішній війні на сході України. Словами  вдячності та великої шани звернулись до  ветеранів афганської війни, учасників бойових дій сьогодення.

20:49 06.03.2017

Створення офіційної символіки нашої громади

Рішенням виконавчого комітету Більче-Золотецької сільської ради № 9 від 31  січня  2017  року оголошено конкурс на створення  офіційної  символіки Більче-Золотецької територіальної  обєднаної громади . Представляємо сьогодні роботи -  ескізи  герба  художника Євгена Шпака , уродженця села Олексинці

20:18 16.02.2017

День вшанування участників бойових дій

15  лютого  у  Більче-Золотецькій  ЗОШ  відбувся  захід  присвячений Дню вшанування  учасників  бойових  дій  на  території  інших  держав, на  якому  вшанували ветеранів афганців, героїв Небесної  сотні  та героїв  сьогоднішньої  війни.

14:04 16.02.2017