"ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ"

В  рамках всеукраїнської  соціально- екологічної  акції з прибирання  та  благоустрою засмічених  зелених  зон та місць  громадського  призначення продовжуємо роботу по впорядкуванню  сміттєзвалищ. 03 травня 2017 року було приведено в порядок  звалище в с.Олексинцях та ліквідовано частину  несанкціонованих .

18:12 04.05.2017

День цивільного захисту в Олексинській ЗОШ І-ІІ ст.

Із метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь та навичок цивільного захисту, які набули працівники та учні Олексинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 28 квітня  було проведено День  цивільного  захисту. .

18:04 04.05.2017

Впорядковуємо сміттєзвалища

Із року в рік найголовнішою  проблемою є впорядкування сміттєзвалищ . Сьогодні привели в порядок центральне звалище в Більче-Золотому.

18:31 02.05.2017

ФЛЕШМОБ "УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА !"

28  квітня у Шершенівському НВК було  проведено  патріотичний флешмоб  "УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА !", в якому  взяли  участь учні 5-9 класів. Організатор заходу практичний психолог Лисак Д.Ю., вчитель музики Яцків С.В.

21:26 01.05.2017

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина

Рішення Уряду від 26.04.2017р. про внесення змін до деяких Постанов КМУ, в тому числі до №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», передбачає чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.

18:53 28.04.2017

Травневі вихідні

Мінсоцполітики повідомляє, що відповідно до статті 73 КЗпП України у 2017 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться в травні у такі святкові і неробочі дні:

07:34 28.04.2017

Народний депутат України Олег Барна відвідав нашу громаду

Вчора нашу громаду  відвідав народний депутат України Олег Барна. Разом з сільським головою Галиною Огородник , начальником відділу освіти та соціально-культурної сфери сільської ради Василем Чикурлієм , в.о. старости с.Шершенівка Василем Байталюком побували в с.Шершенівка , де зустрілися з колективами амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Шершенівського дитячого садка та школи .

07:30 28.04.2017