Сплата земельного податку

Шановні жителі  громади !   Більче-Золотецька  сільська  рада  доводить до  відома  про  необхідність  сплати  земельного  податку до  15  серпня  2017  року  .

09:01 23.06.2017

Фестиваль патріотичної пісні

30 червня 2017 року в селі Гуків Хмельницької області біля місця ймовірного поховання Романа Шухевича відбудеться фестиваль патріотичної пісні, прози та поезії імені Романа Шухевича "В єдності - наша сила, і правда, і воля", присвячений 110-ій річниці від Дня народження хорунжого УПА. На фестиваль запрошуються солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, виконавці розмовного жанру, вокальні, інструментальні та фольклорні ансамблі, композитори та поети, професійні та аматорські колективи з різних регіонів України. Майстрів та народних умільців із виробами запрошуємо на виставку-ярмарок.

08:50 23.06.2017

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла! В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

13:13 21.06.2017

Участь в колегії Управління культури Тернопільської ОДА

Сільський  голова  Галина  Огородник  взяла  участь у колегії  Управління  культури  Тернопільської  ОДА , яка  відбулась 20 червня  2017 року в приміщенні  Тернопільського обласного  краєзнавчого  музею .

13:00 21.06.2017

Новини футболу

Футбольний чемпіонат району сезону 2017 року не залишає байдужим нікого. Цьогоріч команди поділені на дві групи: Борщівську та Мельнице-Подільську. Після трьох проведених турів у Борщівській групі лідирує наша команда  Більча-Золотого, яка у всіх трьох поєдинках перемогла із загальним балансом забитих і пропущених м’ячів 29:3

17:04 16.06.2017

Робоча нарада в Олексинцях

13 червня 2017 року відбулася робоча  нарада начальника відділу освіти та соціально-культурної сфери Більче-Золотецької сільської ради Василя Чикурлія з старостою села Олексинці Марією Болібрух , завідувачем клубу Галиною Бабій, завідувачем бібліотекою-філією села Олексинці Надією Старух та директором школи Марією Срібною. Основні питання які обговорювалися в ході наради це - відзначення 28 червня 2017 року 21-ї річниці Конституції України, Дня Молоді та підготовка до проведення святкування Дня села .

16:59 16.06.2017

ВИВІЗ СМІТТЯ

В   суботу 10  червня починаючи  з 9 .00 год. буде  здійснюватись  вивіз  сміття  в  Більче-Золотому  по  вулицях Загороди, Хіцівка, Підгора , Махнівка, Семенівка

17:12 09.06.2017