Вітаємо директора ОЗ "Більче-Золотецький НВК ЗОШ І-ІІІст." з перемогою в престижному конкурсі

7 грудня 2020 року, відзначено переможців І Всеукраїнського конкурсу «Директор 2020: краща практика», присвяченого питанню побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

14:12 09.12.2020

З Днем місцевого самоврядування!!!

Дорогі мої колеги , співробітники, сільські депутати ,члени виконавчого комітету Більче-Золотецької територіальної громади !

12:33 07.12.2020

З Днем  української армії !

З Днем української армії !

6 грудня - День збройних сил України Вітаємо всіх, хто виконує почесну місію захисника або є ветераном збройних сил, всіх, хто причетний до військової служби. Особливо в сьогоднішній день хочеться згадати наших односельчан, які проходять строкову військову та контрактну службу. Нехай Господь опікує вас, захищає , дарує вам міцне здоров'я, радість, благополуччя. Ми переможемо !!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

10:13 06.12.2020

УВАГА !!!  КОНКУРС !!!

УВАГА !!! КОНКУРС !!!

Більче-Золотецька  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

18:49 30.11.2020

Запрошуємо до участі в обласному дитячому конкурсі малюнка на спортивну тему до Дня Святого Миколая

Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДАпроводить конкурс малюнка на споривну тематику. Взяти участь можуть діти та підлітки віком до 14 років. Роботи, виконані самостійно, потрібно надіслати у форматі .jpeg на електронну пошту tr_sport@ukr.net та через месенджер на ФБ-сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/. Призери та переможці отримають призи від організаторів. Всі деталі у Положенні про конкурс.

12:50 28.11.2020

Спадковий договір

Спадковий договір Відповідно до ст. 1302 Цивільного кодексу України за спадковим договором одна сторона (набувач) зобов’язується виконувати розпорядження другої сторони (відчужувача) і в разі його смерті набуває право власності на майно відчужувача.

12:47 28.11.2020