Участь у відеонараді

Сьогодні сільський голова Галина Огородник взяла участь у відеонараді під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака. В ході наради піднімалися питання про підсумки виконання планового завдання на військову службу за контрактом у ІІ кварталі; стан ремонту автомобільних доріг у області. Йшлося і про підсумки відбору інвестиційних програм та проектів, які будуть реалізовуватись у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, про  проекти на 2018 рік .

14:23 03.07.2017

Футбольні розчарування

2 липня наша футбольна команда отримала поразку у матчі з командою села Мушкатівка з рахунком 5:2 .

14:16 03.07.2017

Участь в акції єднання "Україна моя вишивана"

Більче-Золотецький  сільський  голова Галина  Огородник , начальник відділу освіти  та  соціально-культурної сфери сільської ради Василь Чикурлій, директор Більче-Золотецької  ЗОШ І- ІІІ ст. Лілія Козак взяли участь у акції єднання "Україна моя  вишивана" , метою якої є об'єднання  різних  спільнот України для духовного  процвітання .

14:05 03.07.2017

"В єдності - наша сила, і правда, і воля"

Більче-Золотецька об'єднана територіальна  громада  взяла участь у фестивалі патріотичної  пісні "В єдності - наша сила, і правда, і воля", який проходив 30 червня у селі Гуків Хмельницької області біля памятного знака Роману  Шухевичу з нагоди 110-ї річниці від дня народження головнокомандувача генерала- хорунжого УПА 1944-1950 рр.

13:50 03.07.2017

День Конституції України в Олексинцях

27 червня в Олексинській сільській книгозбірні відбулася святкова академія з нагоди 21-ї річниці Конституції України на тему:*Конституція- оберіг моєї держави".

11:07 30.06.2017

Освітянська колегія

20 червня 2017 року начальник відділу освіти та соціально-культурної сфери Більче-Золотецької сільської ради Василь Чикурлій прийняв участь у засіданні колегії управління освіти і науки облдержадміністрації з порядком денним:

16:41 26.06.2017