ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ СЕЛА ОЛЕКСИНЦІ !

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ СЕЛА ОЛЕКСИНЦІ !  14 липня в Олексинцях відбудеться свято села" Сплетемо у вінок обереги української землі."  На вас чекають :  - дитячі атракціони, - виставки ,  - святковий концерт за участю місцевих аматорів , лауреата міжнародних і всеукраїнських конкурсів Наталії Морозко, поета - пісняра Івана Кушніра та тернопільської співачки Ярослави Декалюк , - забави , конкурси .  Запрошуємо всіх на свято!  Початок о 17.00 год.

17:21 08.07.2019

Ремонт дороги до Мушкарова

Сільською радою розпочато роботи по поточному ремонту під'їзної дороги до села Мушкарів  та сільських вулиць.

13:06 03.07.2019

Безпека на жнивах

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

10:55 03.07.2019

Творчий звіт Борщівського району

30 червня відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів Борщівського району «Оберіг нашої державності», приурочений Дню Конституції України, в якому взяла участь і наша громада.

13:44 01.07.2019

Ремонтні роботи продовжуються

Більче-Золотецькою сільською радою зроблено капітальний ремонт внутрішньої вбиральні Олексинської ЗОШ І-ІІ ст.

15:47 28.06.2019

"Тернопільські обереги"

23 червня в парку культури ім. Т. Шевченка в місті Тернополі відбувся регіональний фестиваль народних ремесел, фольклору та хореографії „Тернопільські обереги”.

15:46 28.06.2019