Впорядкування кладовища в с.Олексинцях

Дякуючи фермерським  господарствам Грицюк Костянтина та Чикурлій Василя , а також жителям села Олексинці проведено впорядкування сільського кладовища .

17:30 26.04.2019

Чекаємо Пасху

До великодніх свят причепурились наші села , радіє дітвора , чекаємо Пасху.

16:57 26.04.2019

ЗАПРОШУЄМО  НА  ГАЇВКИ !

ЗАПРОШУЄМО НА ГАЇВКИ !

Протягом великодніх свят будуть проведені свята гаївки в кожному селі, а 5 травня запрошуємо до Олексинець на підсумкове фольклорно-мистецьке дійство.

10:23 24.04.2019

Борщівське відділення УВД ФССУ у Тернопільській області повідомляє

Одним із найголовніших і найприорітетніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є не тільки оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності. Саме тому, працюючий, який хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду.

10:22 24.04.2019

ДОСТУПНІ  ЛІКИ

ДОСТУПНІ ЛІКИ

Згідно вимог Постанов Кабінету міністрів України від 27 лютого 2019 року № 135 «Деякі питання реімбурсації лікарських засобів», № 136 «Деякі питання щодо договорів про реімбурсацію», № 141 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань», з 1 квітня 2019 р. реімбурсація (відшкодування) лікарських засобів буде здійснюватися  безпосередньо Національною службою здоров’я України виключно за електронними рецептами, виписаними лікарями загальної практики - сімейними лікарями, з якими була заключена декларація.

10:17 24.04.2019