Допомога нашим воїнам

Депутат Тернопільської обласної ради Володимир Іванишин та ТОВ "Корпорація "Колос-ВС" передали на схід України нашим воїнам компресор .

16:08 29.03.2019

Встановлено камери відеоспостереження

З метою безпеки життя жителів та збереження  їхнього майна, задля профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю  в Більче-Золотому в центрі села , біля загальноосвітньої школи та території  сільської ради встановлено камери  відеоспостереження , які будуть передавати інформацію до місцевої поліцейської станції, Борщівського відділення поліції .

20:44 27.03.2019

Сьогодні Більче-Золотецький пункт екстреної швидкої медичної допомоги отримав сучасний  електрокардіограф ЮКАРД 100, який призначений для реєстрації, візуалізації, аналізу й оцінки ЕКГ спокою з можливістю передачі ЕКГ на центральну станцію для поглибленого аналізу.  А передав нам цей подарунок головний лікар комунального закладу Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Михайло Джус .  Спеціалісти даного Центру надали практичні рекомендації в користуванні електрокардіографом .

19:08 27.03.2019

Сімейні лікарі отримали автомобілі

Сьогодні в Тернопольській області 29 амбулаторій загальної практики сімейної медицини  отримали новенькі автівки марки «Renault Duster». Вони придбані за кошти Державного бюджету, вартість одної – 437 тисяч гривень. Ключі від машин вручав голова облдержадміністрації Степан Барна.

14:05 26.03.2019

Благоустрій продовжується

В рамках акції "За чисте  довкілля" впорядковуємо сміттєзвалища в селах громади, ліквідовуємо стихійні .

20:23 25.03.2019

НАШІ  ДІТИ  -  НАЙКРАЩІ !

22-24 березня 2019 року у Львові проходив Міжнародний  фестиваль-конкурс "Місто Лева 2019", в якому взяли участь учні Більче-Золотецької дитячої музичної школи, зайнявши призові місця.

20:07 25.03.2019

Всі активно працювали і подяки не чекали!

Благоустрій у Шершенівці пройшов на відмінно! Спільною працею педагогічного колективу, учнів 5-9 класів та начальника відділу освіти та соціально-культурної сфери було прибрано територію школи та прилеглі території, узбіччя доріг та засмічену дорогу до місцевого цвинтаря. Щира подяка усім активістам.

19:06 23.03.2019

ОГОЛОШЕННЯ

З 25 березня по 29 березня 2019 року на території  Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації буде працювати пересувний цифровий флюороавтобус.

20:50 22.03.2019