Переходимо на літній  час

Переходимо на літній час

Україна переходить на літній час у ніч з 25 на 26 березня 2017 року  в 3 години ночі. Таким чином, в неділю українцям доведеться спати на годину менше.

21:00 24.03.2017

ТРАНСКОРДОННІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ШКІЛ

День Європейської Співпраці 2017 ТРАНСКОРДОННІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ШКІЛ “Разом збережемо культурну спадщину!” Програма Польща-Білорусь-Україна запрошує школи, що знаходяться на території Програми, до участі в кампанії з промоції транскордонної співпраці. Познайомтеся із своїми однолітками з інших країн і візьміть участь у фестивалі регіонів! ІДЕЯ Найкращі команди з Польщі, Білорусі та України будуть запрошені до участі у фіналі змагань, що відбудеться у вересні 2017 року у Білорусі. Під час ігор учасники з трьох країн працюватимуть у змішаних командах (буде сформовано команди за участю дітей з трьох країн). Ідея змагань – показати культурне різноманіття прикордонних регіонів та продемонструвати творчий потенціал молодого покоління. Всі учасники одержать комплект промоційних матеріалів нашої Програми, але головним призом є сама участь в іграх. Організатори кампанії забезпечують учасникам всі витрати, пов’язані з участю у фіналі, в тому числі транспорт, проживання та харчування. ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ Кожна школа організує свою команду, заповнює форму заявки і надсилає її до 11 травня 2017 р. (школи з України надсилають заявку на адресу Представництва у Львові, школи з Польщі – на адресу Представництва у Жешові, школи з Білорусі – на адресу Представництва у Бресті). Заявка включає різні завдання, за виконання яких буде присуджено бали. Відповідно до балів буде укладено рейтинговий список. Організатори виберуть і запросять до подальшої участі 8 найкращих команд з кожної країни. Територія Програми у Польщі: Підляське, Мазовецьке, Любельське та Підкарпатське воєводства. У Білорусі: Гродненська, Брестська, Мінська та Гомельська області. В Україні: Волинська, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області. Всього у фіналі змагань візьме участь 24 команди, які представлятимуть регіони Програми. Школи з України будуть обиратися Представництвом СТС у Львові, школи з Польщі – Представництвом у Жешові, школи з Білорусі – Представництвом у Бресті. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА Крок 1 – школа збирає команду з 4 дітей (від 12 до16 років) та вчителя (капітана команди). В ідеалі кожен член команди повинен володіти різними навичками (напр., образотворче мистецтво, музика, спорт). Крок 2 – команда виконує завдання, перелічені в заявці, яку можна завантажити на сторінці Програми. Крок 3 – надсилається заповнена заявка. Школи з України надсилають заявку на адресу: Програма Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Представництво у Львові Інформаційний Центр Сприяння Транскордонному Співробітництву «Добросусідство» вул.Тиктора, 5 м.Львів 79007, Україна Школи з Польщі надсилають заявку на адресу: Програма Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Представництво у Жешові Адміністрація Маршалка Підкарпатського воєводства, Алея Лукаша Чеплінського 4, 35-001, Жешув, Польщa Школи з Білорусі надсилають заявку на адресу: Програма Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Представництво у Бресті Брестський транскордонний інфоцентр Вул. Советская, 46, 224005 Брест, Білорусь Крок 4 – СТС та Представництва у Бресті та Львові оцінюють заявки згідно з оціночною шкалою, розміщеною на сторінці Програми Крок 5 – Результати оцінки буде оголошено до 23 травня 2017 р. Крок 6 – обрані команди одержують запрошення і повинні підтвердити свою участь Крок 7 – команди зустрічаються і розпочинається фінальний етап змагань (19-22.09.2017, Білорусь). Організатори кампанії: на території Польщі – Центр Європейських проектів Маршалковське управління Підкарпатського воєводства, на території Білорусі - Брестський Транскордонний Інфоцентро, на території України - Інформаційний Центр Сприяння Транскордонному Співробітництву «Добросусідство» .

20:50 24.03.2017

Відбулась 4 сесія  сільської ради

Відбулась 4 сесія сільської ради

Сьогодні 24 березня 2017 року о 15 год. відбулась 4 сесія Більче-Золотецької сільської ради. із 22 обраних депутатів на засідання прибуло 14 . Розглянуто та прийнято рішення з ряду питань , а саме :

20:33 24.03.2017

Впорядкування   придорожніх  смуг

Впорядкування придорожніх смуг

В рамках проведення на території  громади двомісячника благоустрою населених пунктів та  придорожніх смуг  автомобільних доріг   ТОВ "Корпорація "Колос-ВС" здійснює  впорядкування придорожньої  смуги автомобільної дороги міжрайонного значення Нагірянка - Шупарка   на ділянці дороги Більче-Золоте - Юрямпіль . На вказаній  смузі  знищуються  самосіви, чагарники, зарості.

20:05 24.03.2017

Поезія і Шевченко

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

17:55 22.03.2017

Відеонарада при голові Тернопільської ОДА

Сільський голова Галина Огородник взяла участь у відеонараді  при голові Тернопільської  обласної державної адміністрації Степану Барні, на якій обговорили стан   використання земель у області та  виплату  сільськогосподарськими виробниками орендної плати за використання земельних паїв,  про організацію спільної молитви за перемогу над агресором та встановлення справедливого миру.

13:00 22.03.2017

Участь в засіданні Ради регіонального розвитку

Більче-Золотецький сільський голова Галина Огородник в складі делегації Тернопільської області  взяла участь у  засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

17:49 21.03.2017